Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» KRBY A VYKUROVACIA TECHNIKA

Aj krby, AJ krby Komárno, Krby Komárno, Kachle Komárno, krbové vložky, krbové vložky Komárno, Pelety, Brikety Komárno, Kanadské polená Komárno, Montáž kotlov Komárno, Poradenstvo Komárno, Komínový systém Komárno,Rozvody tepla Komárno, dymovody Komárno, Komínové systémy Komárno,splynovacie Kotle Komárno, kusové drevo Komárno   ,

AJKrby, s.r.o. Komárno, je špecializovaná kamenná, aj elektronická maloobchodná predajňa na predaj alternatívnej vykurovacej techniky a paliva do nej.

Predávame :

V ponuke máme aj zložený komínový systém s keramickými vložkami na odvod všetkých druhov spalín do trvalého teplotného zaťaženia 600°C, vo veľmi dobrých cenách.

Naša hlavná činnosť sa zameriava na predaj a autorizovaný servis teplovodných kotlov a generátorov na výrobu vykurovacieho vzduchu na biomasu:

  • pelety
  • drevnú štiepku
  • piliny
  • obilie

Nami dodávané kotle veľmi dobre spaľujú aj také palivo, akým je odpad pri sušení obilnín a kukurice. Z odpadu pri sušení sa dá vyrobiť teplo, ktoré je veľmi lacné. Týmto odpadom sa dá vykurovať sušička, alebo aj hospodárske a obytné budovy.

Zastupujeme hlavne firmy : OPOP.cz, Dalessandro.it a Maga.sk
Na tieto výrobky máme aj sklad náhradných dielov a tým sú prípadné opravy promptne, väčšinou do 24 hodín vykonané.

Naši partneri
Sme regionálnym zástupcom firiem: THORMA Fiľakovo (SK), Kobok(SK) JØTUL Nórsko, BANADOR (CZ) , B.H.INDUSTRIE (FR),DOVRE /Nórsko), SICALOR (IT), EXTRAFLAME (IT), FERLUX (ESP) EDILKAMIN (IT), MAGA SK), ROJEK a OPOP (CZ), Dalessandro (IT),

Istota nákupu
U nami predávaného sortimentu je samozrejmosťou vysoká kvalita, špičkové remeselné prevedenie a prijateľná cena. Na všetky nami predávané výrobky poskytujeme minimálne dvojročnú záruku, na vybrané výrobky päť a desaťročnú záruku!

Pomoc a poradenstvo
Poskytujeme odborné poradenstvo pri výpočte potrebného vykurovacieho výkonu, pri projekcii a realizácii rozvodov vykurovacieho vzduchu. Poskytujeme rozvoz produktov na adresu kupujúceho, ustavenie a zapojenie zariadení do komínov, zabezpečujeme odbornú servisnú činnosť pre výrobky www.OPOP.cz , www.caldaiedalessandro.it a www.magasro.sk aj mimo záručné opravy.

Ďalšie služby
Vyrábame na mieru a montujeme krbové dvierka s ovládaním spaľovacieho vzduchu do otvorených krbov, čím sa výrazne zlepší ich účinnosť, protipožiarna bezpečnosť ako aj ekonomické využitie paliva. Na mieru vyrábame aj zvýšené liatinové rošty do krbov s plochým ohnišťom. Dodávame doplnky na stavbu krbov: dymovody oceľové aj nerezové, režeme žiaruvzdorné sklo na mieru, komponenty na rozvod vykurovacieho vzduchu, špeciálne krbové ventilátory a žiaruvzdorný stavebný a izolačný materiál, lepidlá a krbárske omietky.

Ďalej predávame čistiace prostriedky na čistenie krbového skla, podkladové kalené sklá pod krbové kachle, podpaľovače a palivo do krbov:

 

Adresa :

AJKrby, s.r.o. KomárnoAj krby, AJ krby Komárno, Krby Komárno, Kachle Komárno, krbové vložky, krbové vložky Komárno, Pelety, Brikety Komárno, Kanadské polená Komárno, Montáž kotlov Komárno, Poradenstvo Komárno, Komínový systém Komárno,Rozvody tepla Komárno, dymovody Komárno, Komínové systémy Komárno,splynovacie Kotle Komárno, kusové drevo Komárno   ,
majiteľ: Ján Chovan

časť HARČÁŠ č 40, bývalý areál JRD

945 01 Komárno

Telefónne číslo:
035/77 00 321

Číslo na mobil:
0905 / 971 755
0907 / 193 567

E-mail:
ajkrby@ajkrby.sk

Web:
www.ajkrby.sk

MmJhMzlhM