Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» POISTENIE - ÚVER

 

online poistenie, pzp online, poistienie online, poistenie komarno, pzp komarno, uver komarno online poistenie, pzp online, poistienie online

 

  • Poskytujeme kvalitné komplexné finančné a poisťovacie služby fyzickým osobám a firmám prostredníctvom našich zamestnancov a podriadených finančných agentov.
  • Naše produktové portfólio obsahuje rad finančných, úverových a poistných produktov v oblasti životného a neživotného – majetkového poistenia, zodpovednostného poistenia, pois- tenia rizík, poistenia vozidiel a ďalších poistení.
  • Pri svojej podnikateľskej činnosti postupujeme na základe právnych úprav a zákonných noriem SR, pod dohľadom NBS.
  • Sme nezávislí pri poskytovaní finančných služieb. Klientom pomáhame nájsť to, čo je pre nich v danom období finančne zmysluplné a čo už nie.
  • Sprostredkovávame finančné produkty najväčších a najstabil-nejších renomovaných spoločností – poisťovní a bánk na svete, ktorým dôverujú stovky miliónov klientov po celom svete.

Našim poslaním je poskytovať komplexné finančné a poisťovacie služby a servis najvyššej kvality, optimalizovať klientom rodinné alebo firemné výdavky a nastaviť ich finančné, úverové a poistné produkty tak, aby im to dlhodobo prinášalo efekt a peniaze.
Stáť pri našich klientoch v tom najlepšom, ako aj v tom najhoršom.

online poistenie, pzp online, poistienie online, poistenie komarno, pzp komarno, lacné poistenie, úver komarno

ADRESA :

TRITONPlus s.r.o.

Rozmarínova ul. 4

945 01 Komárno

Email : lengyel@tritonplus.sk

Mobil : +421 907 420 493

Otváracie hodiny :

Po - Pia 8:30 - 17:00

Zväčšiť mapu
YWU4O