Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


»

Tireopint, Point S, pneuservis Komárno, pneumatiky Komárno, letné pneu komárno, zimné pneu komárno, garancia komárno

Sme novootvorený pneuservis v Komárne na ul. Roľníckej školy 872 v bývalom areáli Agrostavu. Výhodou priestorov pneuservisu je dobrá dostupnosť a bezproblemová možnosť parkovania a hlavne príjemná čakáreň s možnosťou využitia WIFI siete zdarma.

Pneuservis Tirepoint Vám ponúka rýchle a kvalitné pneuservisné služby, s možnosťou kúpy zimných, letných a celoročných pneumatík na osobné a úžitkové vozidlá. Ďalej Vám ponúkame pneumatiky pre nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje, nakladače, zemné stroje a vysokozdvižné vozíky. Bohatou ponukou hlinýkových a plechových diskov a ďalšieho príslušenstva na úrovni cien e-shopu. Pneumatiky ktoré nedržíme skladom Vám vieme dodať po dohode do 24-48 hod.

Našim cieľom je poskytnúť pohodu a spokojnosť, ktorú zabezpečí ochotný  a skúsený personál pri Vašej návšteve. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na moderných strojoch zn. Corghi, ktoré sú pravidelne kalibrované. Používame overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.

“Odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb”, je naše motto,.

Naše služby : klikni

Sme členom skupiny Point S.

logo-point-s_web

Čo je to Point S?

Point S je celosvetová sieť pneuservisov. Má cez 2000 členov v 27 štátoch na troch kontinentoch (Európa, Ázia a Amerika). Vďaka tomu máte k dispozícií vyše 2500 predajných miest na svete, kde vám ponúkajú identickú kvalitu a profesionalitu služieb. Toto je základná ideológia sieťa Point S. V sieti Point S sa predáva ročne 16 milión pneumatík ročne.

 

Adresa :Tireopint, Point S, pneuservis Komárno, pneumatiky Komárno, letné pneu komárno, zimné pneu komárno, garancia komárno

Tirepoint pneuservis

Roľníckej školy 872

bývalý areál Agrostav

945 01 Komárno

Otváracia doba :

Po - Pia  8:00 - 18:00

So 8:00 - 12:00

Tel.: 0905 655 193

www.tipepoint.sk

OTAwNmM0