Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» WELLNESS HOTEL PATINCE****

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,Komárno

 

Hotel

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoWellness hotel Patince, ktorý otvoril brány svojim návštevníkom v júli 2006, sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 4 druhy sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoHotel a jeho služby sa snažíme neustále skvalitňovať a rozširovať, preto sme od leta 2007 sprevádzkovali nové vonkajšie bazény s atrakciami a detským ihriskom a zrekonštruovali športoviská – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal.

Začiatkom roku 2009 sme otvorili nový pavilón hotela s rozšíreným kongresovým centrom. Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoPre väčší komfort našich hostí sme vybudovali izby rodinného typu, de luxe mezonetové izby pre náročnejších a ďalšie 3 luxusné apartmány. Kongresové kapacity sme rozšírili až na 340 miest.Naše wellness centrum poskytuje nadštandardnú ponuku relaxačných procedúr vrátane klasických masáží, vaňových kúpeľov, zábalov, celotelových kozmetických ošetrení. Hotel ponúka aj 5 druhov thajských masáží, ktoré vykonávajú thajskí terapeuti.

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoVäčšina ľudí túži v dôsledku rýchleho a stresujúceho životného štýlu po harmónii a pohode. Pre svoju dovolenku hľadá predovšetkým dni plné oddychu – pre telo, dušu aj myseľ. Wellness hotel Patince**** bude vašou oázou pokoja, miestom, kde budete môcť vypnúť a zabudnúť na starosti. Našim hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka. Ponúkame vám nielen na mieru a odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitý prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tým sa pobyt vo Wellness hoteli Patince stane pre vás zážitkom z oddychu.

Ubytovanie

Súčasťou komplexu je štvorhviezdičkový hotel.Vychutnajte si ubytovanie v komfortneWellness Hotel Patince,Wellness Komárno,Komárno zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou pristelok a detských postielok, rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 250 lôžok. Všetkých 99 izieb je klimatizovaných, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu štýlovo a farebne citlivo zladených izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor. Väčšina izieb má balkón. Luxusné apartmány s kapacitou 2 až 6 lôžok poskytujú naozaj výnimočný komfort. Kombinácia dreva a prírodných odtieňov umocňuje pocit harmónie.

Apartmány s obývačkou a spálňami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením sú klimatizované a vybavené plazmovou obrazovkou, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, trezorom a internetovou prípojkou. Výnimočný je mezonetový apartmán na 3. poschodí.

Reštaurácia

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoKuchyňa ponukou ľahkých a nápaditých jedál vyhovie aj najnáročnejšiemu hosťovi. V jedálnom lístku si nájde každý to svoje... vegetariánsku, delenú stravu, klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality maďarskej a európskej kuchyne.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych, ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri jazere. Wellness bar ponúka rýchle občerstvenie formou ľahkých jedál a nápojov.

Štýlové hotelové reštaurácie sú určené nielen pre hotelových hostí. Súčasťou reštaurácii na prízemí je terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii v priaznivom počasí.

Pochutiť si môžete v reštaurácii vo Wellness bare, ktorý sa nachádza priamo v bazénovej hale. Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov alebo formou výberu z menu. Obedy sú ponúkané na základe výberu z obedového menu alebo jedálneho lístka.

Bowling bar

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoLuxusný interiér nášho Wellness centra vám ponúka nielen príjemný relax, ale aj množstvo doplnkových služieb. Aktívnu formu oddychu zabezpečí nočný kokteilový bar so širokou ponukou miešaných nápojov, dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom. Interiér baru je vhodný na príjemné posedenie s priateľmi, obchodnými partnermi.Priestor je vhodný na zábavu a organizovanie firemných akcií. Ak plánujete bowlingový turnaj, vieme vám zabezpečiť komplexnú organizáciu, medziturnajovú zábavu, vyhodnotenie, kultúrny program. Dráhy si môžete rezervovať na recepcii hotela alebo priamo pri rezervácii pobytu.

KontaktWellness Hotel Patince,Wellness Komárno,Komárno

WELLNESS s. r. o.
Patince 431
946 39 Patince
Slovak Republic

Recepcia - non stop
tel.č.: 035/790 85 00
mobil: 0918 886 715
fax: 035/790 85 11
e-mail: wellnesspatince@wellnesspatince.sk

Wellness Hotel Patince,Wellness Komárno,KomárnoRezervačné oddelenie

pondelok - piatok od 08.00 do 16.30
tel. č.: 035/790 85 10
e-mail: rezervacie@wellnesspatince.sk

MzcyN