Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» Hotel BOW GARDEN***

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

HOTEL

Srdečne Vás vítame v Hoteli Bow Garden. Hotel, nachádzajúci sa len 100 metrov od historického centra mesta Komárno. Areál Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menuhotela s rozlohou 5000 m2 Vám poskytne jedinečné prostredie pre prácu a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích a kongresových služieb, ako aj pestrá ponuka relaxačných a športových aktivít.Hotel Bow Garden je ideálnym miestom na organizovanie spoločenských akcií, firemných podujatí, svadieb, rodinných osláv a kolektívnych zábav so zabezpečením turnajov v squashi, bowlingu, beach volejbale či v tenise. Naše služby zahŕňajú komplexnú organizáciu turnaja podľa požiadaviek, medziturnajovú zábavu, vyhodnotenie, party servis, kultúrny program...

UBYTOVANIE

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

Hotel Bow Garden ponúka 20 nadštandardne vybavených izieb s celkovou kapacitou 54 lôžok, kvalitatívne rozdelených do troch kategórií.Všetky izby sú klimatizované a vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, farebným televízorom so satelitným príjmom, minibarom, bezplatným Wi-Fi internetovým pripojením. Hotelové izby sú nefajčiarske.Osobitou súčasťou Hotela Bow Garden je Vila Ester, ktorá je samostatne stojacou budovou s vlastnou uzavretou záhradou. Predstavuje dokonalý komfort v štyroch exkluzívne zariadených izbách kategórie "business". Ubytovaní hostia si môžu za poplatok spríjemniť pobyt v relaxačnej miestnosti vybavenej suchou saunou, ponorným bazénom a ležadlami. Pohodlie vo Vile Ester umocňuje zimná záhrada, kozub, vlastná kuchynka a v neposlednom rade rozľahlá záhrada s pieskoviskom pre deti.

REŠTAURÁCIA A BARHotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

Štýlová hotelová reštaurácia s kapacitou 120 osôb Vám ponúka široký sortiment európskej kuchyne, ľahkých šalátových mís či chutných rybacích špecialít. Svoje jedlo si v letnom období môžete vychutnať v očarujúcej záhradnej reštaurácii s bohatou kvetinovou výsadbou. Osviežujúce alkoholické či nealkoholické miešané nápoje rozmanitých chutí Vám pripravíme v kokteil bare. V ponuke máme aj denné menu. Jedálny lístok Nápojový lístok

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

KONGRESOVÉ SLUŽBY

Hotel Bow Garden disponuje dvoma konferenčnými miestnosťami. Vďaka variabilite týchto priestorov a špičkovému technickému vybaveniu je v nich možné usporadúvať semináre, kurzy, školenia, obchodné a pracovné stretnutia, ale tiež recepcie, bankety, oslavy, svadby, rodinné posedenia a iné viac či menej formálne spoločenské podujatia.

Gallery roomHotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu
Kapacita miestnosti sa pohybuje od 40 do 70 osôb v závislosti od spôsobu rozmiestnenia stolov. Priestor Gallery room je plne klimatizovaný a ponúka možnosť internetového pripojenia formou Wi-Fi. Okrem architektonicky výnimočne riešeného interiéru miestnosti sú jej ďalšími výhodami denné svetlo, integrovaný systém ozvučenia a regulovateľné osvetlenie. Pri organizovaní väčších firemných či spoločenských podujatí je možnosť prepojenia s reštauráciou, čím sa kapacita zvýši až o 60 osôb. Súčasťou Gallery room je aj štýlová terasa s rozlohou 100 m2. Na želanie zákazníka sme schopní zabezpečiť podávanie občerstvenia na čerstvom vzduchu. Tento výnimočný priestor je možné využiť i na usporiadanie akcií iného charakteru ako napríklad "grill party" a to hlavne v letnom období.

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,MenuSalónik Superior
Exkluzívny priestor salónika je vhodný pre menšie skupiny do 25 osôb. Jeho vysoko reprezentatívny vzhľad spríjemňuje galéria obrazov. Samozrejmosťou je špičková prezentačná technika, integrovaný systém ozvučenia, možnosť pripojenia na internet formou Wi-Fi a klimatizácia. Súčasťou salónika Superior je aj zimná záhrada a oddychová časť vybavená kozubom.

 

ŠPORT A RELAX

Ponuka špičkového ubytovania a kvalitnej stravy je už dnes v hoteloch Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menusamozrejmosťou. My však máme pre Vás niečo navyše - ponúkame Vám veľmi pestrú paletu služieb, pri ktorých si oddýchnete, odbúrate stres a dobre sa zabavíte.

SQUASH
Milovníkov tejto dynamickej hry určite potešia 2 profesionálne squashové kurty, na ktorých si prídu na svoje amatéri, ale aj profesionálni hráči squashu. Firmám ponúkame možnosť prenájmu reklamnej plochy, protihodnotou celoročnej permanentky.

FITNESS CENTRUM
Ponúkame Vám možnosť zacvičiť si na vysokokvalitných posilňovacích zariadeniach Technogym a Dafe. Množstvo funkcií, ktoré tieto stroje ponúkajú, robí cvičenie živým, stimulačným a vzrušujúcim. Nuda a monotónnosť sú minulosťou. Kvalifikovaní odborníci Vám ochotne poskytnú odborné poradenstvo a vypracujú tréningový plán. Vstup pre hotelových hostí je zadarmo.

Cenník športových a relaxačných služieb

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,MenuSOLÁRIUM
Získajte krásne opálenú pokožku na našich vysokokvalitných zariadeniach značky Ergoline.

KADERNÍCKY SALÓN
Naším hosťom môže spríjemniť deň návšteva moderného kaderníckeho salóna, kde Vám ponúkame aj služby nechtového dizajnéra.

BOWLING
Bowling je jednoduchá hra, ktorá na rozdiel od iných športov a hier osloví všetky Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menugenerácie bez rozdielu pohlaví. Ponúkame Vám 4 kvalitné bowlingové dráhy, nachádzajúce sa priestoroch nášho hotela.

BEACH VOLEJBAL
Vyskúšajte si najmenej náročný olympijský šport, ktorý vznikol na piesočných plážach horúcej Copa Cabany. Pravidelne organizujeme amatérske i profesionálne turnaje.

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,MenuBAZÉN
V horúcich letných dňoch sa môžete osviežiť v bazéne, a potom si dopriať odpočinok na ležadlách v prekrásnej hotelovej záhrade.

RELAXAČNÁ MIESTNOSŤ
Hostia ubytovaní v izbách "superior" majú k dispozícii relaxačnú miestnosť so suchou saunou, ležadlami, ponorným bazénom so studenou vodou a sprchovacím kútom.

 

Otváracie hodiny:

SQUASH & FITNESS centra a solária:
Po-Pi od 7.00 do 21.30 hod.  So-Ne od 8.00 do 20.00 hod.
rezervácie na tel. čísle 035 / 7731 818

Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,MenuKadernícky salón:
pondelok - piatok od 9.00 do 18.00
sobota na objednávku
nedeľa zatvorené
rezervácie na tel. čísle 0905 740 041

BOWLING centrum:
pondelok - štvrtok od 7.00 do 24.00 hod.
piatok od 7.00 do 01.00 hod.
sobota od 8.00 do 01.00 hod.
nedeľa od 8.00 do 23.00 hod.
rezervácie na tel. čísle 035 / 7732 237

 

 

KONTAKT :Hotel Bow Garden,Komárno hotel,Penzion,Sqash,Fitnes,Menu

Hotel Bow Garden
Štúrova 1017
945 01 Komárno
Slovenská republika

Tel.: +421 35 7732 237
Fax: +421 35 7731 817

Manager: +421 902 555 334

E-mail: info@bowgarden.sk

Njg0NGVlNm