Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» Danubius Center Reštaurácia

Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menuDanubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu

Spoločnosť DANUBIUS CENTER spol. s r.o. je stabilným a dôveryhodným partnerom na potravinárskom trhu západného Slovenska, resp. v celom regióne. Cieľom spoločnosti je stať sa partnerom pre náročného zákazníka, ktorý sa bude predovšetkým orientovať na kvalitu vyrábanej produkcie. Naša spoločnost je silnou, rešpektovanou a uznávanou spoločnosťou na trhu.

Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu
Rešpektovanie dodávateľov a komunít je asi tou najdôležitejšou aktivitou, ktorú spoločnosť, teda ak chce úspešne podnikať, musí dodržiavať. Dodávateľov si vyberá veľmi pozorne a do vzťahov, či už nových, či už dlhoročných, vkladá veľa energie, aby na oboch stranách bola spokojnosť na prvom mieste.

Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu

V našej reštaurácii si môžete pochutnať z veľkého výberu teplých a studených jedál, denného menu, občerstvenia a cukrárenských výrobkov. Pripravujeme a zabezpečujeme gastronomické služby na spoločenských akciách od jednoduchého občerstvenia až po zložité bankety, svadby, stužkové.

 

OBJEDNAJTE SI U NÁS AJ STUDENÉ MISY, SLANÉ PEČIVO

A CUKRÁRENSKE VÝROBKY

0905 759 357

 

Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menuDanubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menuDanubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu

Kontakt :
Danubius Center spol, s.r.o.
Hadovská cesta  19Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu
945 01 Komárno
Tel.: 0905 639 236
Tel.: 035 7742 222
Otváracia doba :
Po - Pia 6:00 - 18:00
So 6:00 - 14:00
»
Danubius Center Reštauracia, Reštauracia Danubius, Studené misy, Svadba Komárno, Danubius menu
ZjlkODk3Ym