Kategória

 

infokomárno

 

 

Všeobecné zmluvné podmienky


» DUNA Hostinec & Penzión**

Duna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárno

Penzión sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti Námestia Gen. Klapku, kde sa nachádza historická budova. Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrneakcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra - Nádvorie Európy.

V prízemnej časti objektu so vstupom z ulice sa nachádza reštaurácia s kapacitou 40 stoličiek, s bezbariérovým prístupom, kde je zabezpečená možnosť kompletného stravovania a denné menu. Priestory je možné využívať pre spoločenské a rodinné oslavy. Interiér reštaurácie je štýlový - zodpovedá typu hostinca s domáckou atmosférou a má znaky typické pre južné Slovensko. Stravovanie je zamerané na domáce jedlá, kde prevládajú chute maďarskej kuchyne.

Penzión DUNA poskytuje komfortné ubytovanie v štyroch dvojposteľových izbách, pričom v dvoch je možnosť prístelku. Vo dvore penziónu je možnosť parkovania. K vybaveniu každej izby patrí televízny prijímač so satelitným príjmom alebo UPC, WIFI, sprcha so soc. zariadením. Každá izba je zabezpečená klimatizáciou. V letnom období je k dispozícii pre hostí uzavretá terasa. Vytvorili sme soľnú jaskyňu pre alergikov a osoby s chorobami horných dýchacích ciest.

Foto galéria

RezerváciaDuna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárno

Kontakt :

PENZIÓN DUNA

ul. Dunajská č. 2,

945 01 Komárno

Tel.: +421 35 773 2273

e-mail: info@penzionduna.sk

WEB : www.penzionduna.sk

 

Duna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárnoDuna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárnoDuna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárno

Duna penzion, soľná jaskyňa Komárno, Penzión Komárno, relax komárno

NDIxZjM4M